Moskītu tīkli

Pretodu jeb moskītu tīkls ir viens no svarīgākajiem mājokļa noformējuma elementiem. Tas ne tikai aizsargā no kukaiņu iekļūšanas telpā, bet var būt tikt izmantots kā spilgts dekora elements. Pretodu tīklu priekšrocība ir tā, ka jūsu četrkājainie draugi varēs ar baudu skatīties caur atvērtu logu bez riska nejauši izkrist ārā.

Pretodu tīkls sniedz zināmu atvieglojumu arī cilvēkiem, kuri cieš no alerģijas, jo šādas tīkls ir droša aizsardzība pret putekšņiem un pūkām, kas ļaus brīvi elpot bez jebkādām neērtībām. Viens no galvenajiem šādu tīklu plusiem ir tas, ka tam nav nepieciešama īpaša kopšana, pilnīgi pietiekami ir tos notīrīt ar mitru lupatiņu.

Pretodu tīklu izgatavošanā tiek pielietotas jaunākās tehniskās iestrādnes un izmantoti videi draudzīgi materiāli. Pretodu tīkla karkasu izgatavo no alumīnija, bet pats pretodu tīkla audums pēc sava stingruma nav salīdzināms ar vecajiem padomju analogiem.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!