Aizkari

Aizkari visos laikos ir kalpojuši kā noslēdzošais interjera elements telpā. Saprotams, ka labs pieredzējis dizaineris bez liekām pūlēm piemeklēs istabas stilam vispiemērotāko loga noformējumu. Taču daudziem dizaineru pakalpojumi var izrādīties nepieejami zināmu apsvērumu pēc. Tad kālab neatrisināt šo interjera dizaina uzdevumu patstāvīgi? Jebkurā gadījumā tas palīdzēs ne tikai ietaupīt un labāk saplānot ģimenes budžetu, bet arī ielikt daļiņu savas dvēseles un noskaņas mājīguma atmosfēras izveidei savā mājā.

Taču ar to ir par maz, ka aizkari ir iepatikušies to tekstūras un krāsas pēc, tiem vēl ir arī jāiederas dzīvokļa vai mājas kopējā interjerā. Izvēloties aizkarus, ir jāņem vērā arī noformējamās telpas funkcionālais mērķis. Piemēram, virtuvei būs pietiekami viegli tilla aizkari, taču guļamistabai labāk derēs blīvi nakts aizkari, kas aizšķērso ceļu gaismai.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!