Automatika

 • Mūsu pasaulē vairs nevienu nepārsteigt ar logu, ko rotā žalūzijas. Taču pastāv arī tāds variants aizsardzībai pret sauli, kas neatstās vienaldzīgu pat visprasīgāko klientu. To nosaukums ir – elektriskās žalūzijas. Kādas ir žalūziju automātisko sistēmu priekšrocības? Mazu izmēru žalūzijas taci ir viegli atvērt un aizvērt. Bet, ja tās ir uzstādītas ļoti augstu vai aizklāj logus lielā zālē? Šādos gadījumos jums nāks palīgā elektriskie mehānismi pret sauli aizsargājošu aizkaru vadībai, kas ir iebūvēti karnīzes iekšpusē.
  Ar automātiku var tikt aprīkotas jebkuras žalūzijas:
  • horizontālās
  • vertikālās
  • ruļļu
  • plisē
  Galvenais papildinājums ir uzstādīta mehanizācijas sistēma. Tagad vairs nav nekādas nepieciešamības katrreiz pieiet pie loga, lai noregulētu līmeni gaismas iekļūšanai telpā. To visu var viegli noregulēt ar tālvadības pulti.

  Mūsu klāstā ir pieejamas jebkura tipa automātiskās žalūzijas, ko var izmantot logailu ar lielu laukumu, mājas kinozāļu, kā arī ziemas dārzu noformēšanai. Jaunākie elektromehānismi dod iespēju mums uzstādīt žalūzijas ar elektrisko piedziņu gan pie parastiem, gan pie nestandarta logiem.

  Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
  Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!