Horizontālās žalūzijas

Pēdējā laikā horizontālās žalūzijas arvien biežāk kļūst ne tkai par ofisu interjera daļu, bet tās aktīvi izmanto arī dzīvokļu dizainam. Šī veida žalūzijas lieliski tiek galā ar saules gaismas regulācijas funkciju. Tas kļūs ne tikai par dekora elementu, bet arī par uzticamu palīgu interjera stila izveidē.

Atkarībā no izpildījuma varianta, visas žalūzijas iedala divās pamatgrupās – vertikālās un horizontālās. Jau par klasiku kļuvušās horizontālās žalūzijas izmanto ne tikai logu un durvju noformēšanai. Tos pielieto arī kā biroju telpu atdalīšanai un nožogojumiem ražošanas telpās. 

Horizontālās žalūzijas var izgatavot no visdažādākajiem materiāliem: auduma, alumīnija, koka materiāliem. Koka žalūzijas izgatavo no platām plāksnītēm, kuru platums sasniedz 5 cm. Tradicionāli viena žalūziju plāksnīte ir 2,5 cm plata.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!