Par mums

Zaluzijas24.lv – tā ir augsta kvalitāte, teicams serviss un izcila operativitāte!

Mūsu sabiedrība ražo, piegādā un uzstāda visu veidu aizsardzības pret sauli sistēmas neticami īsos termiņos.
Tikai pie mums ir maksimāli izdevīgi nosacījumi jebkuram klientam! Pasūtīt jebkura veida žalūzijas, aizkarus, roletes vai vārtus tagad ir ļoti viegli. Grūtāk ir izdarīt izvēli starp vairāk nekā 1000 modeļiem. Ja tiksiet skaidrībā, kādu tieši veidu žalūzijas jums ir nepieciešamas, droši ņemiet rokā tālruni un zvaniem mums!

Kopš mēs jau 15 gadus strādājam tirgū, mūsu aizsardzības pret sauli un vandālismu sistēmas jau ir pasūtījums liels skaits klientu. Ikvienu, kurš vēlas pasūtīt izstrādājumus tieši mūsu sabiedrībā, mēs uztveram, visupirms, kā individualitāti. Un nav nozīmes tam, vai jūs esat fiziska persona vai pārstāvat juridisku. Jebkurš jūsu pasūtījums var būt unikāls – sabiedrības Zaluzijas24.lv speciālisti pratīs iziet no standartrisinājumu rāmjiem un iemiesot dzīvē jebkuras jūsu radošās fantāzijas.

Mūsu sabiedrības speciālisti ātri noformēs pasūtījumu un nosūtīs to ražotnei. Paies vien dažas dienas, un jūs jau pavisam citādām acīm aplūkosiet savus logus: lūk, tie! tīri un majestātiski, kas spēj radīt īpašu, ērtu atmosfēru ikvienā telpā. 

Ja gadījumā izrādīsies, ka jūsu rīcībā ir liels daudzums tukšu logu un tiem visiem ir nepieciešama aizsardzība pret sauli un ziņkārīgiem skatieniem, tad atkārtota pasūtījuma gadījumā jūs gaida patīkama atlaide, bet vecais labais paziņa izmēru noņēmējs no Zaluzijas24.lv arī šoreiz neņems priekšapmaksu.