Produkcija

Mūsu kompānijā WWW.ŽALUZI.LV Jūs atradīsiet tādus produktus, kurus neviens cits Latvijā nepiedāvā, jo mūsu kompānija ir 2 mūsdienīgu, lielu rūpnīcu Eiropā pārstāvis tādu kā NR.1 UAB ”DOMUSLUMINA” Lietuva, NR.2 PPRX ”DORMAX” - Polija, tas ļauj pārdot preci, kuru Latvijā neviens cits neražo par ļoti pieejamu cenu. Mūsu kompānija piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu: mērīšana, dizainera pakalpojumi, montāža, ko veic kvalificēti darbinieki, garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

Piedalāmies jebkādos piedāvājumos uz zemāk uzskaitīto produkciju.

Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet:

Horizontālās alumīnija žalūzijas: 16mm, 25mm, 35 mm, 50mm (ļoti plaša sistēmu un krāsu izvēle)

Horizontālās koka žalūzijas: 25mm un 50mm (ļoti plaša sistēmu un krāsu izvēle)

Plisētas žalūzijas: 2013.- 2014. gada vispopulārākais variants. Ļoti plaša audumu sistēmu izvēle, ērtība lietošanā padara šo produktu par Nr.1 Latvijā.

Rullo žalūzijas: iekaramie, uz stikla paketi, lielgabarīta, ar ķēdes, ar atsperes un elektrisko piedziņu. Krāsojam komplektāciju jebkurā krāsā. Mums ir visi rullo sistēmu varianti.

Rullo žalūzijas diena-nakts Jaunums: visu veidu rullo žalūzijas, sakot ar MINI 19 sistēmas līdz elektriskajām sistēmām LOULITE 45.

Romiešu aizkari:
piedāvājam pašūtus un gatavus romiešu aizkarus atbilstoši Jūsu izmēriem. Augstas kvalitātes materiāli. Manuāla un elektriska vadība.

Japāņu aizkari: Piedāvājam 3 sistēmu karnīzes: STANDART, ABSOLUTE, COULLISE. Manuāla un elektriska vadības sistēma. Varam izgatavot no Jūsu materiāliem.

Vertikālās žalūzijas:
127 mm, 89 mm, 250 mm, ļoti plaša ekonomiskās klases audumu izvēle. Manuāla un elektriska vadības sistēma.
Moskītu tīkli: rāmji uz logiem(7 krāsas), durvīm, rullo žalūzijas uz logiem un durvīm.

Karnīzes aizkariem:
Profili aizkariem. Ir pieejamas arī elektriskas sistēmas.

Terašu marķīzes:
pārdošanai piedāvājam gatavas marķīzes saskaņā ar Jūsu izmēriem un Jūsu komplektēšanu. Sākot ar budžeta manuāliem līdz ar elektropiedziņu.

Aizsargžalūzijas: no 39 AL profila līdz 84 AEG režģim. Manuāla, elektriska piedziņa.
Разработка сайта — Core IT Development