Par kompāniju

Sia WWW.ŽALUZI.EU dibināta 2000.gadā

Nedaudz no vēstures

Uz maiņu skaistajiem un siltajiem, bet nedrošiem un masīviem aizkariem, jau viscaur Rietumos nākušas žalūzijas – estētisks, praktisks un funkcionāls greizsirdīgā itāļa izgudrojums. Katrā ziņā, tieši to apgalvo viena no leģendām. Bagātais venēcietis, lai nosargātu savu jauno sievu-skaistuli no ziņkārīgo garāmgājēju uzbāzīgiem skatieniem, bija spiests slēpt viņu aiz cieši aizrautajiem aizkariem. Bet, dienasgaismas atņemta, viņa ātri sāka nīkt. Un tad viņš izgudroja žalūzijas – uzkāra uz logiem tievas koka latiņas, kas radīja viengabala audekla ilūziju. Gaisma istabās iekļuva, bet apskatīties kas tajās notiek kļuva neiespējami. Tā vai apmēram tā, neatceļot portjeras un tillu, "žalūzijas" (tulkojumā – "greizsirdība") pārvērtās par pašu populārāko logu rotājumu. Varbūt, tas ir vienīgais gadījums, kad cilvēce var būt pateicīga par postošajām greizsirdības jūtām.

Par vārdu ir Mājīgums... Katram no mums šis vārds izsauc dažādas asociācijas. Patīkams dzestrums vasaras tveicē... Vai noslīkušais saules stars auduma žalūzijās... Vai ērta, praktiska, priekš sevis pasūtītā mēbele... Mājīguma radīšanai tiek pieprasīts liels darbs. Un šeit nekādi neapieties bez mūsdienu tehnoloģijām. Mājīguma tehnoloģija - tā ir mūsu darbības sfēra.

Sia WWW.ŽALUZI.EU- mājīguma tehnoloģijas.

Logi un durvis no PVH, alumīnija un koka, vertikālas un horizontālas žalūzijas, aizsargājošie rollslēģi, visu veidu vārti un automātika, visu veidu durvis, ziemas dārzi, - lūk jūsmāju drošības, mājīguma saskaitāmie, kurus rada Sia WWW.ŽALUZI.EU Latvijas tirgū lūk jau vairāk kā 8 gadus.

Efektīva firmas mārketinga politika ļauj viņai savienot augstu tehnisku produkcijas līmeni, cenu veidošanās sistēmu un patērētāju pieprasījumu. Mazumtirdzniecības ofisi dažādos Rīgas rajonos ļauj speciālistiem izsekot un izanalizēt tirgus attīstības tendences, kontrolēt servisu un kvalitāti ar "atgriezeniskās saites" palīdzību ar patērētājiem un partneriem. Sadarbība ar vairumtirgotājiem - lielām kompānijām un firmām - saglabā garantēti augstu pārdošanu apjomu.

Mūsdienu pats plašākais kvalitatīvas produkcijas spektrs dzīvoklim, mājai, ofisam "no vienām rokām" - izdevīgi atšķir WWW.ŽALUZI.EU pakalpojumu tirgū. Augsta produkta kvalitāte, garantija uz visu saražoto produkciju, Eiropas servisa līmenis, augsta darbinieku kvalifikācija - viss tas Sia "WWW."ŽALUZI.EU " - mājīguma tehnoloģijas, drošuma, funkcionalitātes un dizaina harmonija! Augsta korporatīva kultūra un darbinieku kompetence ļauj panākt pasūtījumu izpildi precīzi laikā ar produkcijas un servisa kvalitāti, kura ir ierasti augsta Latvijas tirgum.

Мēs piedāvājam:
  • Visu veidu žalūzijas
  • Visu veidu markīzes
  • Plastikas logi un durvis
  • Alumīnija logi un durvis
  • Koka logi un ziemas dārzi
  • Ziemas dārzi (PVH alumīnijs)
  • Aizsargājošās žalūzijas (slēģi)
  • Karnīzes aizkariem un tillēm
  • Moskītu sieti
  • Kupejas skapji (bīdāmās durvis)
Lai cik pievilcīgi neizskatītos daudzu Latvijas firmu reklāmas saukļi, galīgā cena gadījumu vairumā tiem izrādās ne tāda, ar kuru jūs rēķinājāties. Vai arī Jūs neapmierina servisa kvalitāte, kura tika Jums garantēta...

Mūsu vārdi nešķiras no darbiem! Vienkārši piezvaniet mums un mēs izdarīsim Jums maksimāli labvēlīgu aprēķinu. Tāpat, mēs esam gatavi piešķirt Jums papildus ATLAIDES...!
Разработка сайта — Core IT Development