Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas ir viens no visizplatītākajiem žalūziju veidiem. Visupirms jau to funkcionalitātes un zemās cenas pēc, vertikālās žalūzijas var sastapt dzīvojamajās mājās, birojos un dažādās iestādēs.

Vispopulārākie modeļi ir vertikālās žalūzijas no auduma. Plašais krāsu un dizainu spektrs ļauj piemeklēt žalūzijas jebkuram interjeram. Vertikālo žalūziju audumus izgatavo no sintētiskiem materiāliem, visbiežāk poliestera, poliētera, PVC, kā arī visdažādākajiem organiskajiem maisījumiem, piemēram, žakarda un krepa. Pateicoties īpašam antistatiskam impregnējumam, šiem audumiem piemīt augsta izturība pret nodilumu, tie neizbalo spilgtā saulē un nevāc sevī putekļus.

Vertikālās plastikāta un alumīnija žalūzijas ideāli der ārstniecības iestādēm un bērnudārziem. Plastikātam un alumīnijam piemīt 100% gaismas necaurlaidība, tie ir praktiski un pilnībā ekoloģiski materiāli, kas atbilst visām valsts sanitārajām normām un noteikumiem. Plašā lameļu faktūru un toņu izvēle ļauj izrotāt un labiekārtot jebkuru telpu.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!