Rullo žalūzijas

Ruļļu žalūzijas ir samērā jauns risinājums logiem, kas ir viens no vispopulārākajiem jaunumiem aizsardzības pret sauli sistēmu tirgū. Galvenā ruļļu žalūziju priekšrocība ir tā, ka tās, no vienas puses, aizsargā telpu no saules staru iekļūšanas, bet, no otras puses, atšķirībā no tradicionālajām (parastajām) žalūzijām tās sniedz iespēju izrotāt telpu. Pateicoties plašajai materiālu izvēlei, tās ideāli iederas interjerā. Vienmēr ir iespēja piemeklēt vajadzīgo auduma toni un rakstu, kas saskan ar jūsu telpas dizainu, sienu un mēbeļu toņiem.

Parasti dzīvokļos ruļļū žalūzijas, pretēji plaši izplatītam viedoklim, neaizvieto parastos aizkarus, bet gan lieliski saskan ar tiem. Ruļļu žalūzijas perfekti pasargā istabu no saules staru iekļūšanas, savukārt, parastie aizkari piešķira tai ierasto mājīguma atmosfēru.

Ruļļu aizkarus var izmantot katrā istabā. Bērnistabā mēs piemeklējam audumus košākos toņos, bet guļamistabā – pēc iespējas siltākus. Uz balkona var izveidot speciālu aizsardzību pret sauli un ziņķārīgiem skatieniem, savukārt, viesistabu var izrotāt ar audumiem ar neparastiem ornamentiem.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!