Rullo žalūzijas

Ruļļu žalūzijas ir samērā jauns risinājums logiem, kas skaitās par vienu no vispopulārākajiem jaunumiem saule aizsardzības sistēmu tirgū. Galvenā ruļļu žalūziju priekšrocība ir tajā, ka tās, no vienas puses, aizsargā telpu no saules staru iekļūšanas, bet, no otras puses tās sniedz iespēju izrotāt telpu, atšķirībā no parastajām tradicionālajām žalūzijām. Pateicoties plašajai materiālu izvēlei, tās ideāli iederas jebkurā interjerā. Vienmēr pastāv iespēja piemeklēt vajadzīgo auduma toni un rakstu, kas sader ar Jūsu telpas dizainu, sienu un mēbeļu toņiem.

Parasti, pretēji plaši izplatītam viedoklim, dzīvokļos ruļļū žalūzijas nekādi neaizvieto parastos aizkarus, bet gan lieliski sader ar tiem. Ruļļu žalūzijas perfekti aizsargā istabu no saules staru iekļūšanas, savukārt, parastie aizkari piešķir tai ierasto atmosfēru un mājīgumu.

Ruļļu aizkarus var izmantot jebkurā istabā. Bērnistabā mēs piemeklējam audumus košākos toņos, bet guļamistabā – pēc iespējas siltākus toņus. Uz balkona var izveidot speciālu aizsardzību pret sauli un ziņķārīgiem skatieniem, savukārt, viesistabu var izrotāt ar audumiem ar neparastiem ornamentiem.

Gadījumā, ja Jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai arī ir nepieciešama papildinformācija par mūsu kompānijas Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs esam priecīgi jums palīdzēt!