Romiešu aizkari

Romiešu žalūzijas ir vienlaikus estētiskas un funkcionālas. Tās izmanto kā neparastu dekora priekšmetu logam vai savienojumā ar klasiskajiem aizkariem. Romiešu žalūzijas pilda aptumšošanas funkciju, savukārt tradicionālais aizkars kalpo loga noformēšanai atbilstoši telpas interjera stilam. Iespēja kombinēt aizkarus, kā arī lielais audumu klāsts (no tilla līdz blīviem necaurspīdīgiem materiāliem) nodrošina plašu spektru iecerētā dizaina izveidei. Īpašu uzmanību ir vērts pievērst tam, ka romiešu žalūzijas, ko izgatavo pēc pasūtījuma, ļauj visveiksmīgāk atrisināt nospraustos dizaina uzdevumus: šādi aizkari ir ekskluzīvi, optimāli pēc izmēriem un harmoniski iederas apkārtējā telpā.

Atkarībā no auduma tipa un stāvokļa pie loga žalūzijas palīdz sasniegt vēlamo telpas apgaismojuma līmeni un pasargāt no tiešu saules staru iekļūšanas. Piemēram, ja nepieciešams nodrošināt gaismas iekļūšanu telpā un vienlaikus to pasargāt no ziņkārīgiem skatieniem, tad vislabāk ir apstāties pie puscaurspīdīgiem audumiem. Savukārt, ja ir svarīgs maksimāls telpas aptumšojums, tad vislabāk būtu izmantot romiešu žalūzijas no „black-out” kategorijas gaismu bloķējošiem audumiem.

Viss ir atkarīgs no jūsu personiskajām prioritātēm un kopējas ieceres logu un telpas dekorēšanai. Ir vērts pieminēt, ka, izgatavojot romiešu žalūzijas, tiek izlietots minimāls auduma daudzums, kas ļauj minimizēt finanšu tēriņus.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!