Plisētas žalūzijas

Plisē žalūzijas vai plisē aizkari, acīmredzami,ir vieni no universālākiem logu noformēšanas risinājumiem. Tie vienlīdz labi sader ar jebkuras formas un konstrukcijas logiem. Plašs dažādu audumu, faktūru un krāsu klāsts padara par reālu plisētu žalūziju izmantošanu dažādiem Jūsu interjera dizaina risinājumiem.

Plisē žalūzijas izmanto mūsdienu dzīvojamo māju, restorānu, viesnīcu, biroju un valsts institūciju ēku noformēšanai. Tās lieliski kalpos Jums daudzus ekspluatācijas gadus. Plisē žalūziju konstrukcija sastāv no dažiem specializētiem profiliem un plisēta auduma. Tās var viegli un ātri uzstādīt, un tām nav nepieciešams izveidot papildu montāžas konstrukcijas vai veikt izmaiņas ēkas arhitektūrā.

Šī tipa žalūzijas vienlīdz lieliski sader gan ar vertikālajiem un atvāžamajiem logiem, mansardu logiem, gan ar griestu logiem un pat ziemas dārziem.

Gadījumā, ja Jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai  arī ir nepieciešama papildinformācija par mūsu kompānijas Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs esam priecīgi Jums palīdzēt!