Moskītu tīkli

Pretodu jeb moskītu tīkls ir viens no svarīgākajiem mājokļa noformējuma elementiem. Tas kalpo ne tikai par aizsargu no kukaiņu iekļūšanas telpā, bet var  tikt izmantots arī kā spilgts dekora elements. Pretodu tīkla priekšrocība ir tajā, ka jūsu četrkājainie draugi varēs ar baudu skatīties caur atvērtu logu bez riska nejauši izkrist ārā, bet Jūsu  spalvainie draugi nevarēs izlidot  laukiā no mājokļa sienām caur atvērtu logu.

Pretodu tīkls sniedz zināmu atvieglojumu arī  tiem cilvēkiem, kuri cieš no alerģijas, jo šāds tīkls kalpo par drošu aizsardzība pret putekšņiem un pūkām, kas ļaus brīvi elpot bez jebkādām neērtībām. Viens no galvenajiem šādu tīklu plusiem ir tas, ka tam nav nepieciešama īpaša kopšana, pilnīgi pietiekami ir notīrīt  tos ar mitru lupatiņu.

Pretodu tīklu izgatavošanā tiek pielietotas jaunākās  tehniskās tehnoloģijas kā arī tiek izmantoti videi draudzīgi materiāli. Pretodu tīkla karkasu izgatavo no alumīnija, bet pats pretodu tīkla audums pēc sava stingruma nav salīdzināms ar vecajiem padomju analogiem.

Gadījumā, ja Jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai arī ir nepieciešama papildinformācija par mūsu kompānijas Zaluzijas24.lv produkciju, lūgums zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs esam priecīgi Jums palīdzēt!