Markīzes

Agri vai vēlu mēs visu cenšamies rast atbildi uz jautājumu, kā pasargāt māju no saules svelmes un vienlaikus pievienot mūsdienīgu dekora elementu? Protams, visu to var realizēt ar no saules aizsargājošu markīžu, saulessargu/lietussargu un pārkaru palīdzību. Kas pēc būtības ir markīze? Markīze ir mūsdienīga izbīdāma pārkare, kas izgatavota no īpaša blīva (izturīga) materiāla, kas ļauj ne tikai paglābties no spilgtas saules, lietus vai vēja, bet arī kalpo kā lielisks ēkas eksterjera papildinājums.

Markīzes un pārkares ir ļoti praktiskas un daudzfunkcionālas. Tās ne tikai pasargā no sliktiem laikapstākļiem, bet arī priecē ar savu oriģinālo izskatu neatkarīgi no tā, vai tā būtu vasaras terase, ķieģeļu māja vai apkārtējā teritorija. Tas ir maksimāli optimāls risinājums tiem, kuri vēlas iegūt drošumu un estētiku vienā flakonā.

Makīzes no sabiedrības Zaluzijas24.lv – komforts un ērtums par saprātīgu cenu.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!