Japāņu panelis

Japāņu paneļiem ir oriģināls ārējais izskats, pateicoties kam tās ir viegli atpazīstamas starp daudzu veidu žalūzijām. Šie interjera elementi sniedz plašas perspektīvas radošām izpausmēm. Ar tiem bez īpašām pūlēm var izdeidot unikālu dizainu dažādās faktūrās un aktuālajās krāsu gammās, kas piepildīs namu ar īpašu atmosfēru.

Parasti japāņu paneļus stiprina pie griestiem, taču ir iespēja tos stiprināt arī pie sienas ar izneses kronšteinu palīdzību. Par minēto paneļu karnīzēm kalpo speciāli komponeneti no 3 – 6 joslām. Japāņu paneļi ir vadāmi ar roku vai ar tālvadības pulti (ja tie ir aprīkoti ar elektromotoru).

Japāņu paneļu izgatavošanā izmanto visdažādākos materiālus: gludus vai plūksnainus, matētus vai spīdīgus, vienkrāsainus vai ar rakstu. Šādos aizkaros var lieliski saderēt dažādu faktūru un toņu audumi. Īpaši cēli izskatās aizkari, kas ir izgatavoti no kokvilnas, lina, zīda, džutas vai koka vijuma. Pasūtot japāņu paneļus, ir svarīgi atcerēties, ka aizkara platumam jābūt robežās no 50 līdz 150 cm, citādi izstrādājums zaudēs savu neparasto austrumu kolorītu.

Īpaši veiksmīgi japāņu panelis izskatās telpās gan kā aizkars ar lieliem logiem, gan kā iekštelpu nožogojums. Ņemot vērā to atturīgo un izsmalcināto konstrukciju, japāņu paneļi var būt par cienīgu elementu minimālistiskā vai, tieši pretēji, ekstravagantā interjerā.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!