Horizontālās žalūzijas

Pēdējā laikā horizontālās žalūzijas arvien biežāk kļūst ne tikai par neatņemamu biroju interjera daļu, bet tās tiek aktīvi izmantotas arī dzīvokļu dizainā. Šis žalūziju veids lieliski tiek galā ar saules gaismas regulācijas funkciju. Tas kļūs ne tikai par  elegantu dekora elementu, bet arī par uzticamu palīgu interjera stila izveidē.

Atkarībā no izpildījuma varianta, visas žalūzijas tiek iedalītas divās pamatgrupās – vertikālās un horizontālās. Jau kādu laiku  kļuvušas  par klasiku horizontālās žalūzijas izmanto ne tikai logu un durvju noformēšanai, bet tos pielieto arī kā biroju telpu atdalīšanai un nožogojumiem ražošanas telpās. 

Horizontālās žalūzijas var izgatavot no dažādiem materiāliem: auduma, alumīnija vai koka materiāliem. Koka žalūzijas izgatavo no platām plāksnītēm, kuru platums sasniedz 5 cm. Tradicionāli viena žalūziju plāksnīte ir 2,5 cm plata.

Gadījumā, ja Jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai arī ir nepieciešama papildinformācija par mūsu kompānijas Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs esam priecīgi Jums palīdzēt!