Diena nakts žalūzijas

Daudzi ir dzirdējuši par dažādiem žalūziju tipiem, taču ne visi zina par tādu jaunumu kā diena/nakts žalūzijas. Šīs žalūzijas izceļas ar to, ka tās ir viegli kopt, ir funkcionālas un oriģinālas pēc sava izskata.

Mūsdienās ar žalūzijām pie logiem vairs nevienu nepārsteigt. To izmantošana ļauj ieviest izmaiņas interjerā un izveidot telpā vēlamo apgaismojuma līmeni. Neilgu laiku atpakaļ tirgū parādījās diena/nakts un ruļļu žalūzijas „Zebra”, kurām būtu jāpievērš īpaša uzmanība. Ar ko tās ir interesantas mājai? Mēģināsim tikt skaidrībā.

Viss „sāls” slēpjas to neparastajā konstrukcijā. Žalūzijas izgatavo, izmantojot dažu veidu augumus: necaurspīdīgus un caurspīdīgus. Pārvietojot auduma joslas, var viegli regulēt gaismas plūsmu. Mainoties caurspīdīgā un necaurspīdīgā materiāla pozīcijai, gaismas plūsma tiek ierobežota. Ja pozīcijas maiņa nenotiek, gaisma viengli iekļūst telpā.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!