Aizsargājošas žalūzijas

Nodrošināt papildu aizsardzību jūsu mājai vai birojam pret ļaundaru iekļūšanu, kā arī nostiprināt durvis un logus no sliktu laikapstākļu ietekmes jums palīdzēs aizsargžalūzijas, kas ir paredzētas vairāku funkciju izpildei. Parasti aizsargžalūzijas uzstāda ēkas ārpusē tieši virs logiem vai citām ailā, taču ir pieejami montāžas varianti arī iekštelpās. Šādas konstrukcijas stiprina tieši pie rāmja un durvju vērtnes. Izvēloties variantus un izvietojumu žalūzijām, daudz ir atkarīgs no paša būvmateriāla, no kura ir izgatavota siena, un sienu biezuma.

Aizsargžalūzijas visbiežāk izgatavo no alumīnija vai tērauda profiliem. Šis materiāls ir ļoti izturīgs, viegls un spēj nodrošināt uzticamu aizsardzību. Par šādu konstrukciju galvenā priekšrocību tiek uzskatīta tās lieliskā spēja pasargāt no aukstuma. Taču tam ir noteikti nepieciešams izmantot profilu, kas ir aizpildīts ar putām. Tādējādi, visu aizsargžalūziju spēju spektram nāk klāt arī to siltumizolācijas īpašības.

Ja jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai jums ir nepieciešama papildinformācija par mūsu sabiedrības Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs allaž esam priecīgi jums palīdzēt!