Aizsargājošas žalūzijas

Nodrošināt papildu aizsardzību Jūsu mājai vai birojam pret ļaundaru iekļūšanu, kā arī nostiprināt durvis un logus no sliktu laikapstākļu ietekmes Jums palīdzēs aizsargžalūzijas, kas ir paredzētas uzreiz vairāku funkciju izpildei. Parasti, aizsargžalūzijas uzstāda ēkas ārpusē tieši virs logiem vai citām pieejamām ailēm, taču ir pieejami montāžas varianti arī iekštelpās. Šādas konstrukcijas stiprina tieši pie rāmja un durvju vērtnes. Izvēloties aizsargžalūziju variantus un izvietojumu , daudz ir atkarīgs no paša būvmateriāla no kura ir izgatavota siena, un sienu biezuma.

Aizsargžalūzijas visbiežāk izgatavo no alumīnija vai tērauda profiliem. Šis materiāls ir ļoti izturīgs, viegls un spēj nodrošināt  drošu aizsardzību. Par šādas konstrukcijas galveno priekšrocību tiek uzskatīta tās lieliskā spēja pasargāt  telpuno aukstuma. Taču tam ir noteikti nepieciešams izmantot profilu, kas ir aizpildīts ar putām. Tādējādi, visu aizsargžalūziju spēju spektram nāk klāt ir arī to siltumizolācijas īpašības.

Gadījumā, ja Jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai arī ir nepieciešama papildinformācija par mūsu  kompānijas Zaluzijas24.lv produktiem, lūdzam zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs  esam priecīgi jums palīdzēt!