Aizkari

Aizkari visos laikos ir kalpojuši kā noslēdzošais interjera elements telpā. Pats par sevi saprotams, ka labs pieredzējis dizaineris bez liekām pūlēm piemeklēs Jūsu istabas stilam vispiemērotāko loga noformējuma risinājumu. Taču daudziem  cilvēkiem dizaineru pakalpojumi var izrādīties nepieejami zināmu apsvērumu pēc. Kāpēc gan neatrisināt šo interjera dizaina uzdevumu patstāvīgi? Jebkurā gadījumā tas palīdzēs ne tikai ietaupīt naudu un  saplānot ģimenes budžetu, bet arī iekļaut daļiņu no savas dvēseles un noskaņas mājīguma atmosfēras izveidei Jūsu mājās.

Tomēr,  būs par maz  tikai ar to, ka aizkari ir iepatikušies to tekstūras un krāsas pēc, tiem vēl ir arī jāiederas kopējā dzīvokļa vai mājas interjerā. Izvēloties aizkarus, ir jāņem vērā arī noformējamās telpas funkcionālais mērķis. Piemēram, virtuvei būs pietiekams ar viegliem tilla aizkariem, savukārt, guļamistabai labāk derēs blīvi nakts aizkari, kas aizšķērso ceļu gaismai.

Gadījumā, ja Jums rodas kādas neskaidrības, jautājumi vai ir nepieciešama papildinformācija par mūsu kompānijas Zaluzijas24.lv produktiem, lūgums zvanīt pa tālruni:  +371 24 24 24 14, vai aizpildīt kontakta formu mūsu vietnē. 
Mēs esam priecīgi Jums palīdzēt!